MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Taburett 13116004
nr 1311 6004
Taburett
Sengustaviansk. Höjd: 41 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
700 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 2 mars 2020
kl 20:43:31
400 kr
500 kr
600 kr
900 kr
1.100 kr
6